Originální dárek k Vánocům? Kurzy angličtiny

Každý chce pod stromeček nadělit něco, co bude užitečné, potěší a nějakou dobu vydrží. Originálním dárkem může být třeba výuka cizího jazyka. Imitum vychází z přirozeného učení poslechem a napodobováním a nabízí výuku angličtiny pro chronické začátečníky.

V pohodlí svého domova, na zimní dovolené nebo v práci je možné pomocí notebooku nebo tabletu absolvovat jednoduchou výuku. Jedná se o denní dvacetiminutová cvičení s výsledkem, který by se měl brzo dostavit.

Kurz metodou Imitum byl vytvořen na základě poznatků neurologů a psychologů. Učení je nejefektivnější pomocí napodobování. Výukové materiály nenutí učit slovíčka zpaměti. Program obsahuje celé věty dosazené do kavárny, kanceláří nebo běžné zábavy. Učí se věty z každodenní konverzace. Nejdůležitějším cílem celého programu je naučit se v cizím jazyce přímo myslet bez překládání do svého mateřského jazyka. Při výuce posloucháme, ale také vše vidíme napsané na obrazovce.

Mozek využívá svou logickou paměť, která je účinnější než mechanická. Metoda je určená pro samouky všech úrovní. Kurzu mohou využít téměř všichni. Pomocí online výuky můžeme být kdekoliv a ušetřit tak spoustu času, který by pohltilo dojíždění. Na našem trhu jsou pro zájemce zpřístupněné dva online kurzy anglického jazyka - pro širokou veřejnost i speciální kurz obchodní angličtiny pro manažery a vedoucí pracovníky.

Autor: Ilona Víchová
Odkaz na článek